Carmen Vincent

Szanowni  Państwo

Rozpoczął  się  nowy, kolejny  już sezon funkcjonowania  naszego  gabinetu. Bardzo cieszę się, że nadal  obdarzają nas Państwo  swoim zaufaniem, dzięki  czemu  wciąż  powiększa się  nam grono  stałych  pacjentów. Dziękuję  za  wszystkie opinie, które zamieszczają Państwo  na  portalu  Znany Lekarz. Dzięki Państwa uwagom, wiemy jak poprawić  jakość  naszych usług, a pozytywne opinie zadowolonych  Pacjentów  są dla mnie źródłem  radości  i satysfakcji.

Wychodząc  na przeciw  Państwa oczekiwaniom, sukcesywnie poszerzamy i modyfikujemy naszą ofertę zabiegową zarówno w zakresie dermatologii,  jak i medycyny  estetycznej. W tym roku wprowadziliśmy  do oferty  zabiegi liftingujące z zastosowaniem  technologii HIFU, które  już cieszą  się  dużą popularnością wśród naszych Pacjentek. Od października zapraszamy na zabiegi fotoodmładzania, depilacji, usuwania przebarwień i zaczerwienienia skóry twarzy. Zabiegi te wykonywane są najnowszej generacji aparatem IPL,  posiadającym amerykański certyfikat  FDA, świadczący zarówno o wysokiej skuteczności, jak i bezpieczeństwie wykonywanych nim zabiegów.

Jak co roku w sezonie jesienno-zimowym, zapraszamy na zabiegi wykonywane laserem frakcyjnym CO2, które doskonale poprawiają kondycję skóry, a także likwidują drobne zmarszczki i blizny potrądzikowe. Zgodnie z Państwa sugestiami, od listopada wprowadziliśmy do naszej oferty zabiegi z użyciem nici liftingujących APTOS.

Pragnę podkreślić, że w naszym gabinecie używamy najwyższej jakości materiałów medycznych, posiadających wymagane certyfikaty, a wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, co gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowanych procedur.

Serdecznie zapraszamy

Dr Carmen Vincent