Szanowni Pacjenci

w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu gabinetu od poniedziałku 16. 03.2020  wstępnie do 11. 05.2020.  Szacunki epidemiologów pokazują, że okres ten może potrwać dłużej. 

 

Jednocześnie, aby umożliwić Państwu dalszą terapię rozpoczęliśmy świadczenie usług w postaci Wideokonsultacji medycznych(konsultacji on-line) i telekonsultacji.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z tej formy konsultacji zapraszamy do rejestracji na stronie: https://drvincent.erecepcja.eu/  lub poprzez menu główne - Przycisk Rezerwacja

Na stronie https://drvincent.erecepcja.eu/ znajdziecie również Państwo również cennik konsultacji online.

 

 

 

Wideokonsultację można uruchumieć na 5 min. przed terminem po zalogowaniu sie na stronie  https://drvincent.erecepcja.eu w menu Moje wizyty wybrać zarezerwowaną wizytę jak poniżej.

Uprzejmię proszę o przeslanie zdjeć zmian skórnych oraz wyników badań istotnych dla  bieżącej  WideoKonsultancji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Usługa konsultacji online może być również wykonana poprzez rozmowę telefoniczną - w takim wypadku proszę zadzwonić pod numer i o godzinie otrzymanej w potwierdzeniu rezerwacji,  

Serdecznie pozdrawiam życząc Państwu zdrowia i pogody ducha w tych trudnych czasach. 

 

Pozdrawiam.

Carmen Vincent