Dr n. med. Carmen Vincent

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Od ukończenia studiów związana była z Kliniką Dermatologii Wojskowej Akademii Medycznej  w Łodzi, gdzie uzyskała stopień doktora nauk medycznych oraz tytuł lekarza specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Od 2001 roku  także profesjonalnie zajmuje się dermatologią estetyczną i kosmetologią. W 2004 roku ukończyła studia podyplomowe w dziedzinie kosmetologii na Wydziale Biotechnologii Politechniki Łódzkiej. W trakcie siedemnastoletniej praktyki odbyła kilkadziesiąt profesjonalnych szkoleń i kursów w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Co roku uczestniczy we wszystkich najważniejszych konferencjach medycznych i estetycznych zarówno w Polsce, jaki i za granicą. Od 2011 roku współpracuje jako wykładowca z Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging  SLDE   w Warszawie.

KONSULTACJE z zakresu dermatologii i dermatologii dziecięcej

ZABIEGI: drobne zabiegi dermatochirurgiczne, leczenie blizn, zabiegi  medycyny estetycznej

PONIEDZIAŁEK, WTOREK ,CZWARTEK     16.00 – 20.00

ŚRODA, PIĄTEK                                            10.00 – 15.00

 

Dr Ewa Woźniak – Roszkowska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie studiów doktoranckich i specjalizacji z chirurgii plastycznej. W 2017 roku ukończyła dwuletnie studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging  SLDE  oraz w latach 2015-2017, szereg specjalistycznych szkoleń praktycznych, m.in. Allergan, Merz Esthetic i FILORGA.

ZABIEGI:   chirurgiczne usuwanie znamion, leczenie blizn, zabiegi chirurgii plastycznej i  medycyny estetycznej

SOBOTA:    10.00 – 15.00

Lic. Agnieszka Jagoda

Dyplomowany Technik Usług Kosmetycznych oraz absolwentka studiów licencjackich w zakresie rehabilitacji medycznej. Od 2011 roku nieustannie doskonali swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę w zakresie kosmetologii, która jest jej prawdziwą pasją. Związana z naszym gabinetem od początku (2012r). W trakcie wieloletniej praktyki ukończyła liczne kursy profesjonalne m.in. FILORGA, Mesoestetic, Estederm. Specjalistka w dziedzinie  karboksyterapii i zabiegów z zastosowaniem HIFU, a także pilingów i  kosmetyki medycznej  i mezoterapii mikroigłowej.

ZABIEGI:  zabiegi kosmetyczne, pilingi dermokosmetyczne, karboksyterapia, mezoterapia mikroigłowa, zabiegi HIFU ( SMAS Therapy™)

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK : 12.00 – 20.00

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.