Odmładzanie dłoni

Odmładzanie dłoni - wypełnianie kwasem hialuronowym ubytków tkanek w obrębie grzbietów dłoni.
Cena dotyczy zabiegu z 1 amp. preparatu ( zabieg z 2 amp. -1800 pln).
Odm__adzanie_d___4e43060d351f5.jpgOdm__adzanie_d___4e43060d351f5.jpg
Cena
Cena od: 1000,00 zł
Szczegółowy opis

Opis  zabiegu

 Kuracja odmładzająca dłonie może obejmować różne zabiegi, w zależności od stopnia zaawansowania ich procesu starzenia.

W przebiegu procesu starzenia może pojawić się z wiotkość skóry, ubytek tkanki podskórnej, oraz z przebarwienia posłoneczne na grzbietach dłoni - tzw. plamy starcze.

Najlepsze efekty poprawy kondycji i wyglądu dłoni uzyskuje się metodą skojarzonych zabiegów mezoterapii i wypełniania ubytków tkanek kwasem hialuronowym przy użyciu miękkiej kaniuli.

Mezoterapię wykonuje się za pomocą preparatów czystego niestabilizowanego kwasu hialuronowego lub koktajlu złożonego z kwasu hialuronowego i witamin. Zazwyczaj polecane są serie 3 zabiegów mezoterapii w odstępie 3 tygodni,co pozwala uzyskać znaczną poprawę elastyczności i gładkości skóry grzbietów dłoni.

Cena zabiegu - od 300 do 500 pln

 

Zabiegi wypełniania tkanek wykonywane są u osób z widocznymi ubytkami objętości tkanki podskórnej. Zazwyczaj podczas jednego zabiegu stosowane są 1 lub 2 ampułki preparatu kwasu hialuronowego - zależnie od stopnia ubytku tkanek.

Cena zabiegu - 1800 pln

W przypadkach zmian mniej zaawansowanych można wykonać, w zależności od potrzeb jeden lub dwa z ww. zabiegów.

U osób z przebarwieniami posłonecznymi na grzbietach dłoni zaleca się przeprowadzenie zabiegów fotoodmładzania za pomocą IPL lub zabiegi powierzchownego złuszczania naskórka.

 

Preparaty: preparaty kwasu hialuronowego z gamy StylAge i Filorga Art Filler, mezoterapia - Filorga MHA -18, Bioregen i Dermaheal HSR

Standardowa kuracja

             Po wstrzyknięciu do tkanek materiał utrzymuje się w nich przez okres od 9 do 12 miesięcy, zależnie od lokalizacji zabiegu, rodzaju skóry i techniki wstrzykiwania. W niektórych przypadkach efekty zabiegu mogą być widoczne przez okres dłuższy lub krótszy. Kolejne, okresowo powtarzane zabiegi pomagają utrzymać pożądany efekt. 

Przeciwwskazania:

  • Potwierdzona alergia na kwas hialuronowy
  • Ciąża i okres karmienia
  • Ciężkie choroby ogólnoustrojowe ( astma,  cukrzyca , etc.)
  • Choroby autoimmunologiczne ? toczeń układowy, twardzina
  • Choroby nowotworowe ? w fazie aktywnej

UWAGA:  Zaleca się aby w tygodniu poprzedzającym wykonanie zabiegu nie zażywać aspiryny, antykoagulantów, dużych dawek witaminy C i  środków przeciwzapalnych.

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.