Cosmelan (Dermamelan)

COSMELAN (DERMAMELAN) to intensywna kuracja złuszczająco-wybielająca. Cena obejmuje zabieg w gabinecie, kurację domową oraz 4 konsultacje lekarskie.

Opis zabiegu

Intensywna kuracja złuszczająca COSMELAN(DERMAMELAN) jest obecnie najszybszą i najskuteczniejszą kuracją wybielającą na rynku, która prowadzona jest pod nadzorem lekarza dermatologa.

Głównym wskazaniem do stosowania tej kuracji jest eliminacja plam barwnikowych o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma). Całość kuracji składa się z dwóch etapów: pierwszy - polega na wykonaniu zabiegu złuszczająco-wybielającego w gabinecie lekarskim, a drugi na stosowaniu przez pacjenta zaleconej procedury w domu. Przez całe czas kuracji pacjentka pozostaje pod opieką lekarza prowadzącego kurację. Wizyty kontrolne u lekarza standardowo odbywają się w 8, 15 i 30 dni po rozpoczęciu kuracji, jednakże przez cały czas pacjent ma możliwość telefonicznego kontaktu z lekarzem oraz dodatkowych konsultacji lekarskich - w razie potrzeby. Dermamelan ? może być stosowany u pacjentów z każdym fototypem skóry i może być wykonywany o każdej porze roku. Kontrolowane badania kliniczne przeprowadzone u pacjentów poddawanych temu zabiegowi potwierdziły, że w 99% przypadków intensywność plam pigmentacyjnych ulega redukcji o 95%.

Standardowa kuracja:

W większości przypadków w pełni zadowalające efekty uzyskuje się już w pierwszym miesiącu kuracji. Zazwyczaj przeprowadza się jedną kurację w roku.

UWAGA:

W czasie trwania kuracji skóra pacjenta może być intensywnie zaczerwieniona i ulega stopniowemu złuszczaniu. W czasie kuracji pacjent powinien stosować wyłącznie preparaty zalecone przez lekarza nadzorującego kurację.

Wskazania:

Przebarwienia posłoneczne (melasma)
Przebarwienia pozapalne ( np. potrądzikowe)
Tzw. "skóra palacza" przesuszona, wiotka, o ziemistym lub żółtawym odcieniu
Utrata jędrności skóry
Drobne zmarszczki - skóra cienka, delikatna

Przeciwwskazania:

Alergia na składniki preparatów,
Opryszczka wargowa,
Infekcje bakteryjne i wirusowe w obrębie skóry poddawanej zabiegowi
Zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy i szyi
Leczenie onkologiczne - radioterapia i chemioterapia
Ciężkie choroby ogólnoustrojowe

Kontakt

Specjalistyczny Gabinet
Dermatologii Ogólnej
i Estetycznej
Dr Carmen Vincent

email: cv@drVincent.pl
tel: 533 66 00 66
adres: ul. Gerbera 14   lok.1

Wejście od części
mieszkalnej  (domofon)
05-500 Piaseczno