Piling pirogronowy

Powierzchowne złuszczanie naskórka z użyciem kwasu pirogronowego. Cena dotyczy w okolicy twarzy (piling szyi i dekoltu - 180 pln, piling twarzy, szyi i dekoltu - 250 pln, piling pleców - 250 pln).

Opis zabiegu

Peelingi chemiczne są zabiegami złuszczania naskórka wykonywanymi jest w celach leczniczych lub kosmetycznych. Polegają one na nakładaniu na powierzchnię skóry wybranych okolic ciała ( twarzy, szyi, dekoltu, pleców ) preparatów zawierających różnorodne substancje chemiczne, które powodują złuszczanie powierzchownych warstw naskórka.

Peeling pirogronowy jest zabiegiem złuszczania naskórka z użyciem 50% kwasu pirogronowego, który należy do grupy alfa-ketonokwasów. Należy do peelingów średnio-głębokich.

W zależności od czasu pozostawienia kwasu pirogronowego na skórze oraz ilości nałożonych warstw, można uzyskać płytszą lub głębszą penetrację. Zaletą preparatu tego peelingu jest szybka i głęboka penetracja w głąb skóry do mieszka włosowo-łojowego oraz działanie komedolityczne i sebostatyczne (redukcja łoju nawet do 75%). Oprócz tego peeling wykazuje działanie przeciwbakteryjne, a po jego zastosowaniu na poziomie skóry właściwej następuje stymulacja kolagenu elastyny.

Preparat: ENERPEEL PA

Standardowa kuracja

Kuracja obejmuje 4-6 zabiegów, które wykonujemy co 2-3 tygodnie.

UWAGA:

Oczekiwane efekty uzyskuje się po serii peelingów, których ilość zależy od potrzeb skóry pacjenta. Długość i intensywność kuracji dobierana jest przez lekarza indywidualnie dla konkretnego pacjenta. Dlatego też przed rozpoczęciem kuracji konieczna jest wstępna konsultacja dermatologiczna.

Wskazania

Trądzik pospolity - szczególnie łojotokowy i zaskórnikowy,
Łojotok
Blizny potrądzikowe
Zaburzenia pigmentacji (melasma, hyperpigmentacja pozapalna)
Fotostarzenie - drobne zmarszczki, rogowacenie posłoneczne
Brodawki płaskie.
Przeciwwskazania:

Alergia na kwas pirogronowy
Aktywna opryszczka,
Doustne leczenie pochodnymi witaminy A
Ciąża i laktacja
Infekcje bakteryjne skóry
Zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy i szyi
Przebyta radioterapia i chemioterapia
Poważne choroby serca, nerek i wątroby
Okres intensywnego nasłonecznienia (od maja do września)
Cena zabiegu : 200 pln

Kontakt

Specjalistyczny Gabinet
Dermatologii Ogólnej
i Estetycznej
Dr Carmen Vincent

email: cv@drVincent.pl
tel: 533 66 00 66
adres: ul. Gerbera 14   lok.1

Wejście od części
mieszkalnej  (domofon)
05-500 Piaseczno