Covid-19

ORGANIZACJA PRACY W GABINECIE W CZASIE PANDEMII

Szanowni Państwo,

biorąc po uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną i stopniowe znoszenie ograniczeń funkcjonowania instytucji publicznych, a także powtarzające się prośby naszych pacjentów postanowiliśmy wznowić pracę naszego gabinetu od dnia 11.maja 2020 r. W okresie trwającej pandemii będziemy pracować w ograniczonym zakresie, z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego oraz zasad bezpieczeństwa określonych przez Główny Inspektorat Sanitarny i Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Tunelowy-sterylizator-powietrza-UVC

Gabinet lekarski został wyposażony w tunelowy sterylizator powietrza . Sterylizator powietrza na bieżąco oczyszcza powietrze z wirusów, bakterii i grzybów. Gabinet ponadto wyposażony jest w system mechanicznej wentylacji, dzięki której powietrze w gabinecie stale jest wymieniane z powietrzem atmosferycznym.

Po każdej wizycie pacjenta gabinet jest dokładnie dezynfekowany.

Zarówno lekarz w trakcie pracy w gabinecie, jak i pacjenci podczas konsultacji i zabiegów – są wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej.

Gabinet dermatologiczny otwarty jest przez pięć dni w tygodniu, z czego dwa dni przeznaczamy na zabiegi medycyny estetycznej, a trzy dni – na konsultacje dla pacjentów z problemami dermatologicznymi.

Do gabinetu zapraszamy wyłącznie osoby zdrowe. Osoby z podwyższoną temperaturą oraz innymi objawami infekcji dróg oddechowych nie będą wpuszczane na teren gabinetu. Przy wejściu do recepcji dokonywane są pomiary temperatury zarówno u pacjenta, jak i osoby mu towarzyszacej. Każdy z pacjentów proszony jest o wypełniene ankiety dotyczącej aktualnej sytuacji zdrowotnej.

Pacjentów mających trudności z przybyciem do gabinetu, osoby z obawami infekcj dróg oddechowych oraz osoby przebywające w kwarantannie, zapraszamy na konsultacje telefoniczne, które dostępne są poprzez internetowy system rezerwacji.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na dezynfekcję gabinetu po wyjściu każdego pacjenta, nie ma możliwości ze skorzystania z poczekalni w recepcji. W związku z tym prosimy przybywanie na wizyty punktualnie, o dokładnie wyznaczonej godzinie.

Zarówno czas konsultacji, jak i czas przeznaczony na zabiegi został wydłużony tak, aby ograniczyć ilość osób w gabinecie oraz zapewnić możliwość dezynfekcji pomieszczeń po każdej wizycie pacjenta.

Od 1.czerwca 2020 zapraszamy do korzystania z usług naszego Gabinetu Kosmetycznego, który również funkcjonuje według zasad higieniczno-sanitarnych gabinetu dermatologicznego.

Rejestracja Pacjentów na konsultacje i zabiegi dostępna jest przez stronę internetową gabinetu www.drvincent.pl lub pod nr telefonu 533 66 00 66.

Płatności za usługi wykonywane w gabinecie przyjmowane są gotówkowo i bezgotówkowo: kartą płatniczą lub poprzez system internetowy Dotpay.

Kontakt

Specjalistyczny Gabinet
Dermatologii Ogólnej
i Estetycznej
Dr Carmen Vincent

email: cv@drVincent.pl
tel: 533 66 00 66
adres: ul. Gerbera 14   lok.1

Wejście od części
mieszkalnej  (domofon)
05-500 Piaseczno