Covid-19

ORGANIZACJA PRACY W GABINECIE - podczas epidemii

Szanowni Państwo,

biorąc po uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną i stopniowe znoszenie ograniczeń funkcjonowania instytucji publicznych, a także powtarzające się prośby naszych pacjentów postanowiliśmy wznowić pracę naszego gabinetu od dnia 11.maja 2020 r. W początkowym okresie będziemy pracować w znacznie ograniczonym zakresie, z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego oraz zasad bezpieczeństwa określonych przez Główny Inspektorat Sanitarny i Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Tunelowy-sterylizator-powietrza-UVC

Gabinet lekarski został wyposażony w tunelowy sterylizator powietrza . Sterylizator powietrza na bieżąco oczyszcza powietrze z wirusów, bakterii i grzybów. Niezależnie od tego gabinet wyposażony jest w mechaniczną wentylacje, dzięki której powietrze w gabinecie stale jest wymieniane z powietrzem atmosferycznym.

Ponadto po każdej wizycie pacjenta gabinet jest jest dezynfekowany.

Aby zminimalizować ryzyko wzajemnego zakażenia, zrezygnowaliśmy z obecności recepcjonistki. Zarówno lekarz w trakcie pracy w gabinecie, jak i pacjenci podczas konsultacji i zabiegów – zostaną wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej.

Gabinet dermatologiczny otwarty będzie przez trzy dni w tygodniu, z czego dwa dni przeznaczamy na zabiegi medycyny estetycznej, a jeden dzień – na niezbędne konsultacje dla pacjentów niezabiegowych. W pozostałe dwa dni w tygodniu zapraszamy na konsultacje zdalne w formie wideo- konsultacji lub konsultacji telefonicznych, które przeznaczone są szczególnie dla pacjentów leczonych długofalowo, wymagających kontynuacji leczenia lub mających trudności z przyjechaniem do gabinetu. Zarówno czas konsultacji, jak i czas przeznaczony na zabiegi został wydłużony tak, aby ograniczyć ilość osób w gabinecie oraz zapewnić możliwość dezynfekcji pomieszczeń po każdej wizycie pacjenta. W dzień poprzedzający wizytę w gabinecie będziemy przeprowadzać telefoniczną ankietę, dotyczącą sytuacji epidemiologicznej pacjenta. Wynik przeprowadzonej ankiety decyduje o potwierdzeniu terminu wizyty.

Gabinet kosmetyczny rozpocznie funkcjonowanie w momencie, w którym zostanie oficjalnie ogłoszone wznowienie działalności salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych.

Rejestracja Pacjentów na konsultacje i zabiegi dostępna jest przez stronę internetową gabinetu www.drvincent.pl lub pod nr telefonu 886440441.

Płatności za usługi wykonywane w gabinecie przyjmowane są wyłącznie bezgotówkowo: kartą płatniczą lub w formie przelewu na konto bankowe gabinetu

Kontakt

Specjalistyczny Gabinet
Dermatologii Ogólnej
i Estetycznej
Dr Carmen Vincent

email: cv@drVincent.pl
tel: 886 440 441
adres: ul. Gerbera 14   lok.1

Wejście od części
mieszkalnej  (domofon)
05-500 Piaseczno