Aquagold

Mezoterapia AQUAGOLD®fine touch™

Zabieg mezoterapii AQUAGOLD® fine touch ™ jest najnowocześniejszą alternatywą dla klasycznej mezoterapii igłowej lub mikroigłowej. Aplikator pozwala na bezpośrednie podanie do skóry właściwej spersonalizowanego koktajlu składników aktywnych ( t.j. kwas hialuronowy, aminokwasy, peptydy, witaminy, toksyna botulinowa) które stymulując komórki skóry, powodują wyraźną poprawę jej nawilżenia oraz poprawę ogólnej kondycji skóry.

Zabieg mezoterapii przy użyciu aplikatora AQUAGOLD® fine touch ™ pozwala na niebolesne i nie powodujące powstawania siniaków podanie do skóry koktailu składników aktywnych, bez okresu rekonwalescencji pozabiegowej.

Zabieg mezoterapii aplikatorem AQUAGOLD®fine touch™ można wykonywać w każdej okolicy ciała, a ze względu na znikomą bolesność, szczególnie polecany jest w miejscach silnie unerwionych - w obrębie skóry owłosionej głowy oraz na czole, w okolicach nosa i tzw ”zmarszczek palacza”, na wewnętrznej powierzchni ramion i ud.

Głowica aplikatora zawiera 20 mikroigieł o średnicy 0,13 mm i długości 0,6 mm, z których każdy pokryty jest 24-karatowym złotem o najwyższym możliwym poziomie czystości, dzięki czemu po zabiegu nasilenie odczynu zapalnego w skórze jest minimalne.

Cena zabiegu uzależniona jest od rodzaju i ilości stosowanych składników aktywnych, które dobieramy do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Cena zabiegu mezoterapii AQUAGOLD®fine touch™:

  • twarz- od 1200 pln,
  • twarz + szyja – od 1500 pln
  • dekolt – od 1200 pln
  • ramiona – od 1500 pln
  • skóra owłosiona głowy – od 1200 pln

Kontakt

Specjalistyczny Gabinet
Dermatologii Ogólnej
i Estetycznej
Dr Carmen Vincent

email: cv@drVincent.pl
tel: 533 66 00 66
adres: ul. Gerbera 14   lok.1

Wejście od części
mieszkalnej  (domofon)
05-500 Piaseczno