dr Nikol Orzechowski

specjalista chirurg plastyk, lekarz medycyny estetycznej

Dr Nikol Orzechowski

Ukończył Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy odbył w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym im. prof. K. Gibińskiego w Katowicach. W czasie stażu ukończył także studia podyplomowe na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia lekarska i medycyna estetyczna. Specjalizację z Chirurgii Plastycznej odbywał we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej u Profesora Jerzego Strużyny, którą kontynuował w Szpitalu im prof. W. Orłowskiego. Jest autorem publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i dziecięcej. Regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej w kraju i za granicą.

Jako chirurg plastyk współpracuje m.in.z Kliniką Dr Tomasza Dębkiego w Warszawie.
W zakresie chirurgii plastycznej wykonuje szeroki zakres operacji z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W tej ostatniej reprezentuje nowoczesne podejście do medycyny anti-aging. Stawia na zabiegi, które zapewniają biostymulację skóry, pobudzenie produkcji kolagenu i przywrócenie skórze balansu. Wykonuje szereg zabiegów z użyciem polinukleotydów (doskonale stymulują fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastynowych), kolagenu (zewnątrzpochodne formy kolagenu umożliwiają przywrócenie skórze balansu), osocza i fibryny. Ta ostatnia doskonale sprawdza się w poprawie kondycji skóry okolicy oczu.
Dr Orzechowski wykonuje także zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, botoksu a także peelingów medycznych. Jednym z jego ulubionych zabiegów jest także mezoterapia. Wierzy bowiem, że regularne podawanie w głąb skóry substancji aktywnych jest doskonałą jej pielęgnacją i działaniem hamującym procesy jej starzenia.

Kontakt

Specjalistyczny Gabinet
Dermatologii Ogólnej
i Estetycznej
Dr Carmen Vincent

email: cv@drVincent.pl
tel: 533 66 00 66
adres: ul. Gerbera 14   lok.1

Wejście od części
mieszkalnej  (domofon)
05-500 Piaseczno