O nas

Szanowni Państwo,

Specjalistyczny Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej to założony przeze mnie kameralny gabinet lekarski, który funkcjonuje od 2012 roku. Specjalizujemy się tu w kompleksowym leczeniu chorób skóry oraz w korekcji związanych z nimi defektów estetycznych, takich, jak blizny i przebarwienia pozapalne. Leczymy także dermatozy wieku dziecięcego - zapraszamy małych Pacjentów już od pierwszych dni życia.

Gabinet posiada szeroką ofertę zabiegów z zakresu kosmetyki medycznej oraz dermatochirurgii i medycyny estetycznej. Dzięki nim możemy skutecznie zlikwidować widoczne objawy starzenia się organizmu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stale poszerzamy i modyfikujemy naszą ofertę zabiegową zarówno w zakresie dermatologii, jak i medycyny estetycznej. Pragniemy podkreślić, że w naszym gabinecie używamy najwyższej jakości aparatury medycznej oraz preparatów medycznych, posiadających wymagane certyfikaty, które kupujemy wyłącznie od oficjalnych dystrybutorów. Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, co gwarantuje wysoką jakość oraz bezpieczeństwo stosowanych procedur.

Bardzo cieszymy się, że od lat obdarzają nas Państwo swoim zaufaniem, dzięki czemu wciąż powiększa się nam grono stałych Pacjentów. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wszystkie Państwa uwagi, dzięki którym wiemy jak poprawić jakość naszych usług, a pozytywne opinie zadowolonych Pacjentów są dla nas nieustającym źródłem radości i satysfakcji.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług

Dr n.med. Carmen Vincent

Carmen Vincent - ZnanyLekarz.pl


Kontakt

Specjalistyczny Gabinet
Dermatologii Ogólnej
i Estetycznej
Dr Carmen Vincent

email: cv@drVincent.pl
tel: 533 66 00 66
adres: ul. Gerbera 14   lok.1

Wejście od części
mieszkalnej  (domofon)
05-500 Piaseczno